Intrerupator protectie motor PKZM01-16
Motor-protective circuit-breaker, 660 V 690 V: 12.5 kW, Ir= 10 - 16 A, IP20
BRAND: EATON
MOD DE LIVRARE: CURIER
DISPONIBILITATE: ÎN STOC
COD PRODUS: PKZM01-16
SHARE
Alege Culoare
17658 Lei
ÎNTREBĂRI
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de marketing
Distribuie produsul:
SHARE
Alți clienți au vizualizat și
Folie avertizoare
0 VOTURI
Lampă LED 4W 230V