Intrerupator protectie motor PKZM4-58-EA
Motor-protective circuit-breaker, Ir= 50 - 58 A, Screw terminals, Terminations: IP00
BRAND: EATON
MOD DE LIVRARE: CURIER
DISPONIBILITATE: STOC EPUIZAT
Produsul nu mai face parte din oferta Elematis.
COD PRODUS: PKZM4-58-EA
Vezi produse similare: Automatizari si control industrial
SHARE
69487 Lei
Solicită o ofertă!
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare
ÎNTREBĂRI
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de marketing
Distribuie produsul:
SHARE
Alți clienți au vizualizat și
Folie avertizoare
0 VOTURI
Lampă LED 4W 230V