Siguranta automata PLN4-C10-1N, 10A, 1P+N, 4.5kA, Eaton
Siguranta automata modulara din plastic, de culoare alb, amperaj 10A, tensiune de alimentare 220V, capacitate de rupere 4500A, numar poli 1P+N
BRAND: EATON
MOD DE LIVRARE: CURIER
DISPONIBILITATE: LA COMANDA
COD PRODUS: PLN4-C10-1N
SHARE
2784 Lei
Solicită o ofertă!
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de informare
SPECIFICATII
CARACTERISTICI GENERALE
Tip produs Siguranta automata
Tip siguranta automata Modulara
Material Plastic
Culoare Alb
CARACTERISTICI TEHNICE
Amperaj 10 A
Tensiune alimentare 220 V
Capacitate de rupere 4500 A
Numar poli 1P+N
Numar module 1
Curba de declansare C
ÎNTREBĂRI
Confirm că am peste 16 ani
DA, sunt de acord cu prelucrarea datelor personale în scop de marketing
Distribuie produsul:
SHARE
Alți clienți au vizualizat și
Folie avertizoare
0 VOTURI
Lampă LED 4W 230V